İl Genel Meclisi 01 Kasım’da toplanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi 01 Kasımda toplanacak. Toplantıların genelinde 2020 yılı yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının taşlat bütçesi ele alınacak. Meclis Başkanı Gürbüz Dinç’in başkanlığında toplanacak olan il genel meclisi Kasım ayı toplantısında Acıgöl – Gülşehir arası yolun sıcak asfaltlanması hususunun 2020 yatırım programına alınması konusu da ele alınacak. İl Özel idaresi bünyesindeki müdürlüklerin..

İl Genel Meclisi 01 Kasım’da toplanıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 85 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi 01 Kasımda toplanacak. Toplantıların genelinde 2020 yılı yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarının taşlat bütçesi ele alınacak.

Meclis Başkanı Gürbüz Dinç’in başkanlığında toplanacak olan il genel meclisi Kasım ayı toplantısında Acıgöl – Gülşehir arası yolun sıcak asfaltlanması hususunun 2020 yatırım programına alınması konusu da ele alınacak.

İl Özel idaresi bünyesindeki müdürlüklerin bütçelerinin Plan bütçe komisyonu tarafından rapor doğrultusunda ele alınacağı toplantıda yatırımcı kamu kuruluşlarının ödenek teklifleri doğrultusunda bütçeleri de değerlendirilecek.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın