İnfaz yasasının en kısa sürede meclisten geçeceğine inanıyorum

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, mahkum yakınlarının sabırsızlıkla beklediği infaz düzenlemesinin en kısa sürede meclisten geçeceğine, sadece AK Partinin değil mecliste grubu bulunan tüm partilerin de desteğiyle çıkacağına inandığını söyledi. Menekşe, “İnfaz yasası epeydir mahkum yakınlarının beklediği bir yasaydı. Bazı suçlar bu kapsama alınmayacak. Ancak basit suçlardan dolayı mahkum olanların ceza indiriminden yararlanması..

İnfaz yasasının en kısa sürede meclisten geçeceğine inanıyorum
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, mahkum yakınlarının sabırsızlıkla beklediği infaz düzenlemesinin en kısa sürede meclisten geçeceğine, sadece AK Partinin değil mecliste grubu bulunan tüm partilerin de desteğiyle çıkacağına inandığını söyledi.

Menekşe, “İnfaz yasası epeydir mahkum yakınlarının beklediği bir yasaydı. Bazı suçlar bu kapsama alınmayacak. Ancak basit suçlardan dolayı mahkum olanların ceza indiriminden yararlanması söz konusu olacak. Bu konu sadece AK Partinin gündeme getirdiği bir konu değil. Büyük bir ittifakla yasanın meclisten geçeceğini düşünüyorum. Bu yönde de çalışmalar sürüyor” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın