İsim bayramına buruk kutlama

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Covid-19 nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için herkesin evlerinden dijital olarak katılabileceği kutlama programları hazırladı. İsminin bulunduğu bayramı buruk bir şekilde geçiren kurum il müdürü Muhsin Özdemir; İl Müdürlüğümüz tarafından Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında söyleşiler, online..

İsim bayramına buruk kutlama
Yazar : Tarih : Okunma : 15 kişi Yorum Yap

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Covid-19 nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için herkesin evlerinden dijital olarak katılabileceği kutlama programları hazırladı.

İsminin bulunduğu bayramı buruk bir şekilde geçiren kurum il müdürü Muhsin Özdemir;

İl Müdürlüğümüz tarafından Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında söyleşiler, online turnuvalar ve konser düzenlenecektir.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Covid-19 nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için herkesin evlerinden dijital olarak katılabileceği kutlama programları hazırladı.  Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında İl Müdürlüğümüz, online kanallar üzerinden birçok etkinlik gerçekleştirecek.

Covid-19 nedeniyle evden dışarı çıkmadığımız bugünlerde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız’da kutlama ve etkinliklerimizin büyük çoğunluğu online olarak gerçekleştirilecek. GSB_Nevsehir kullanıcı adıyla Facebook, Twitter ve İnstagram adreslerimizi takip ederek bütün faaliyetlerimizden haberdar olabilirsiniz.

İl Müdürü Özdemir; “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızda yine gençlerimizle birlikte şenliği bu yıl evlerimizde yaşayacağız. Pandemi nedeniyle bu yıl bayram kutlamalarında gençlerle meydanlarda bir arada olamayacağız fakat hazırlanan farklı konsept ve kurgularla 19 Mayıs coşkusunu evlerden yaşayacağız. Online söyleşi, turnuva ve konser ile etkinliklerimizi sosyal medyalarımızda yayınlayacağız. Bu şekilde vatandaşlarımız bir nebze olsun moral aşılamak istiyoruz” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın