İYİ Parti’de geri sayım sürüyor

İYİ Parti’de geri sayım sürüyor NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti de ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il kongresine geri sayım sürüyor. İl Başkanı Ali Karaaslan’ın yanı sıra, partinin kurucu il başkanı Serkan Canpolat’ın da adaylığını açıkladığı partide üçüncü bir isim olarak il başkanlığına aday olacağı belirtilen Caner Demir ise parti içi kulis çalışmalarını sürdürüyor. Korona virüs önlemleriyle nedeniyle..

İYİ Parti’de geri sayım sürüyor
Yazar : Tarih : Okunma : 35 kişi Yorum Yap

İYİ Parti’de geri sayım sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti de ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il kongresine geri sayım sürüyor.

İl Başkanı Ali Karaaslan’ın yanı sıra, partinin kurucu il başkanı Serkan Canpolat’ın da adaylığını açıkladığı partide üçüncü bir isim olarak il başkanlığına aday olacağı belirtilen Caner Demir ise parti içi kulis çalışmalarını sürdürüyor.

Korona virüs önlemleriyle nedeniyle partide il kongresinin ne zaman yapılacağı henüz netlik kazanmadı. Ancak il kongresinin muhtemelen korona virüs önlemlerinin hafiflediği ya da tamamen ortadan kaldırıldığı bir dönemde yapılması bekleniyor.

Bu arada henüz adaylığını kamuoyuna duyurmayan ve geçtiğimiz günlerdeki paylaşımlarıyla merkez ilçe kongresinin ardından adaylığını açıklayabileceğini belirten Caner Demir’in yakın zamanda adaylığını da açıklayabileceği gözleniyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın