Jandarma, emniyet ve zabıta yaşlıların yanında

Jandarma, emniyet ve zabıta yaşlıların yanında NEVŞEHİR(MHA) İçişleri Bakanlığının talimatı ile; tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların mağdur olmaması için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu Derinkuyu ilçesinde de vatandaşların taleplerini karşılamaya başladı. Jandarma, emniyet ve zabıta personelleri 7/24 ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya devam..

Jandarma, emniyet ve zabıta yaşlıların yanında
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

Jandarma, emniyet ve zabıta yaşlıların yanında

NEVŞEHİR(MHA) İçişleri Bakanlığının talimatı ile; tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların mağdur olmaması için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu Derinkuyu ilçesinde de vatandaşların taleplerini karşılamaya başladı.

Jandarma, emniyet ve zabıta personelleri 7/24 ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya devam edecek. 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığı olan vatandaşların tüm temel ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli tedbirler alınacak. İkametlerinden ayrılmalarına kısıtlama/yasaklama getirilen vatandaşlar; Merkez için; 0541 609 50 50 / 155, Belde ve köyler için; 0384 381 30 17 / 156 numaraları üzerinden ihtiyaçlarını bildirebilecekler.

 

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın