Kapem’de 4 Yeni Kurs Daha Açılıyor

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’n de, 4 yeni kurs daha açılıyor. Ücretsiz olarak verilecek kurslara katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 21 Ekim 2019. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KAPEM’de, Grafik Tasarım, Emlak Danışmanlığı, Türk İşaret Dili, Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk kursları açılacak. Açılacak kurslar içerisinde yer alan Emlak Danışmanlığı ve..

Kapem’de 4 Yeni Kurs Daha Açılıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 119 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’n de, 4 yeni kurs daha açılıyor. Ücretsiz olarak verilecek kurslara katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 21 Ekim 2019.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KAPEM’de, Grafik Tasarım, Emlak Danışmanlığı, Türk İşaret Dili, Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk kursları açılacak. Açılacak kurslar içerisinde yer alan Emlak Danışmanlığı ve Grafik Tasarım Kursları bu yıl ilk kez düzenlenecek.

Hafta içi ve hafta sonu yapılacak olan kurslara katılmak isteyenler 21 Ekim 2019 tarihine kadar 0384 213 86 93 nolu telefonu arayıp kayıt yaptırabileceği gibi Kapalı Pazaryeri içerisinde bulunan merkeze şahsen başvurabilir ya da www.kapem.org adresinden online olarak kayıtlarını yaptırabilir. Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslar sonunda yapılacak olan sınavlarda başarı gösteren kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın