Karapınar’da Cuma temizliği

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar kasabasında belediye Cuma temizliği yaptı. Bir yandan da Korona virüse karşı önlemler alınmaya devam ediyor. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in talimatıyla kasabadaki camiler başta olmak üzere halkın yoğun olarak bulunduğu alanlar belediye ekipleri tarafından temizlenmeye devam edildi. Başkan Yasin Güneş, “Ülkemiz genelinde mücadele edilen Korona virüse karşın bizlerde Karapınar belediyesi ve halkı olarak..

Karapınar’da Cuma temizliği
Yazar : Tarih : Okunma : 29 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar kasabasında belediye Cuma temizliği yaptı. Bir yandan da Korona virüse karşı önlemler alınmaya devam ediyor.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in talimatıyla kasabadaki camiler başta olmak üzere halkın yoğun olarak bulunduğu alanlar belediye ekipleri tarafından temizlenmeye devam edildi.

Başkan Yasin Güneş, “Ülkemiz genelinde mücadele edilen Korona virüse karşın bizlerde Karapınar belediyesi ve halkı olarak gerekli önlemlerimizi almaya devam ediyoruz. Bu süreçte özellikle halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Kasaba halkımızın bu sürece ilişkin duyarlılığı oldukça iyi. Bu hassasiyetin sürmesi en büyük temennimiz” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın