Kavak belediyesinde işler aksatılmadan sürdürülecek

Kavak belediyesinde işler aksatılmadan sürdürülecek NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde yerel yönetimlerin korona virüs tedbirlerine ilişkin önlem kararlarına Kavak belediyesi de katkı sağlıyor. Bir kısım personellerine izin veren Kavak Belediyesinde Başkan Feridun Bağcı, “Kıymetli Kavaklı hemşerilerim. Coronavirüs salgını dolayısıyla, Belediyemizde çalışan personellerimize programlı olarak ücretli izin verilmiş olup, diğer arkadaşlarımız ise yapacağımız planlama doğrultusunda asgari sayıda işlerinin..

Kavak belediyesinde işler aksatılmadan sürdürülecek
Yazar : Tarih : Okunma : 24 kişi Yorum Yap

Kavak belediyesinde işler aksatılmadan sürdürülecek

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde yerel yönetimlerin korona virüs tedbirlerine ilişkin önlem kararlarına Kavak belediyesi de katkı sağlıyor.

Bir kısım personellerine izin veren Kavak Belediyesinde Başkan Feridun Bağcı, “Kıymetli Kavaklı hemşerilerim. Coronavirüs salgını dolayısıyla, Belediyemizde çalışan personellerimize programlı olarak ücretli izin verilmiş olup, diğer arkadaşlarımız ise yapacağımız planlama doğrultusunda asgari sayıda işlerinin başında olacaktır. Belediyemizde mesai saatleri içerisinde tüm iş ve işlemler aksatılmadan devam edecektir. Acil durumlarda bizler ve ekibimiz tam kadro işimizin başında olacağız. Sizlerden ricam; kendinizin, ailenizin ve halkımızın sağlığını düşünerek zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım, yakın temaslardan kaçınalım, yurtdışından gelenlere minimum 14 gün kuralını uygulayalım, bilinçli davranarak endişelenmeyip sakin olalım” çağrısında bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın