Kaymakam Öner alınan tedbirleri denetledi

NEVŞEHİR(MHA) Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan yaşlıların Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmaları kapsamında talepleri yerine getiriliyor. Koronavirüs (Covid-19) salgınında virüsün bulaşıcılığının yüksek olması nedeniyle risk grubunda yer alan 65 yaş ve üzeri ile bağışıklık sistemi düşük, kronik akciğer hastalığı, astım, KOAH, kalp/damar, böbrek,..

Kaymakam Öner alınan tedbirleri denetledi
Yazar : Tarih : Okunma : 41 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan yaşlıların Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmaları kapsamında talepleri yerine getiriliyor.

Koronavirüs (Covid-19) salgınında virüsün bulaşıcılığının yüksek olması nedeniyle risk grubunda yer alan 65 yaş ve üzeri ile bağışıklık sistemi düşük, kronik akciğer hastalığı, astım, KOAH, kalp/damar, böbrek, hipertansiyon ve karaciğer hastalığı olanlar ile bağışıklık sistemini bozan ilaçları kullanan vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere Avanos Kaymakamlığı bünyesinde Vefa Sosyal Destek Grubu oluşturuldu.

Kaymakam Olgun Öner beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Rafet Tokgöz, Karaseki Mahalle Muhtarı Vahit Barış Altunbağ ve emniyet mensubu çalışanlarımız ile birlikte Karaseki Mahallesinde ikamet eden 77 yaşındaki Ahmet Karavuz isimli vatandaşın yapmış olduğu çağrıya istinaden maaş çekme talebi yerine getirilerek evinde maaşı teslim edildi.

Yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşımız yardımlarından dolayı teşekkür ederken Kaymakam Olgun Öner ise devletin her zaman yanlarında olduğunu ve hiç çekinmeden telefonla ulaşmaları halinde her türlü taleplerinin karşılanacağını belirterek evlerinden çıkmamalarını toplumsal dayanışma içerisinde bu salgın hastalığın üstesinden gelineceğini söyledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın