Kaymakama Polis Haftası ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Emniyet Amiri V. Resul Baydemir ve yardımcısı Murat Karadeveli ‘Polis Haftası’ dolayısı ile Derinkuyu ilçe Kaymakamı Mert Kumcu’yu makamında ziyaret etti. Sosyal mesafe kuralına uyularak maskeler takıldı. Kaymakam konuşmasında; “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve..

Kaymakama Polis Haftası ziyareti
Yazar : Tarih : Okunma : 33 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Emniyet Amiri V. Resul Baydemir ve yardımcısı Murat Karadeveli ‘Polis Haftası’ dolayısı ile Derinkuyu ilçe Kaymakamı Mert Kumcu’yu makamında ziyaret etti. Sosyal mesafe kuralına uyularak maskeler takıldı.

Kaymakam konuşmasında; “Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmektedir.

Emniyet teşkilatının yapmış olduğu hizmetler halkın nazarında büyük takdir toplamış ve polise olan güvenini her geçen gün pekiştirmiştir. Emniyet mensuplarımızın bu sorumluluk şuuru ve görev aşkı ile bundan sonraki çalışmalarında da muvaffak olacaklarına yürekten inanıyorum. Memnuniyetle müşahede edilmektedir ki; Türk Milleti polisine her zaman güvenmiş ve görevini yerine getirmesinde ona her türlü desteği vermiştir. Görevlerini yerine getirirken, toplumun huzuru için gerektiğinde çekinmeden canlarını feda eden kahraman polislerimiz, her zaman saygı ve şükranla hatırlanacaktır. Polisimizin, halkımızın kendisine olan güven ve desteğini daha da pekiştirerek sürdüreceğine inanıyorum. Bu vesileyle, Türk Polis Teşkilatımızın 174’ncü kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakamlık Makamında  İlçe Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İlçe Cumhuriyet Savcısı Hayrullah Biçer ve İlçe Jandarma Komutanı Hanifi Ok’ta Emniyet teşkilatının Polis Haftasını kutlayarak başarılarının devamını dilediler.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın