Kaymaklı Belediyesi yeraltı şehri çevre düzenleme çalışmalarına başladı

NEVŞEHİR(MHA) Yılda yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan, bölgenin gezilebilir en büyük yeraltı kenti olma özelliğine sahip Kaymaklı Yeraltı Şehrinde çevre düzenleme çalışmalarına başlandı. Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, özellikle çalışmaların sezon sonuna bırakılarak, esnaf ve ziyaretçilerin mağdur olmaması için çabaladıklarını ifade etti. Başkan Çekiç, “Beldenin ve bölgenin vitrini olan yeraltı şehrimizin çevre düzenleme çalışmalarını en kısa sürede..

Kaymaklı Belediyesi yeraltı şehri çevre düzenleme çalışmalarına başladı
Yazar : Tarih : Okunma : 79 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Yılda yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan, bölgenin gezilebilir en büyük yeraltı kenti olma özelliğine sahip Kaymaklı Yeraltı Şehrinde çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, özellikle çalışmaların sezon sonuna bırakılarak, esnaf ve ziyaretçilerin mağdur olmaması için çabaladıklarını ifade etti.

Başkan Çekiç, “Beldenin ve bölgenin vitrini olan yeraltı şehrimizin çevre düzenleme çalışmalarını en kısa sürede tamamlayacağız. İlk etapta ziyaretçilerimizin yoğun olarak kullandığı alanları bazalt taş ile estetik bir görünüm kazandırılacak” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın