Kırmızı Beyazlı Ekibe Çift Antreman

Kırmızı beyazlı ekip lige verilen arada hazırlıklarına günde çift antrenman yaparak devam ediyor, Her gün sabah saat 10.00´da ve akşam 18.00´de yaptığı antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor Günde Çift antrenman yaparak kalan maçlarına hazırlanıyor. Kırmızı beyazlı ekip yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak..

Kırmızı Beyazlı Ekibe Çift Antreman
Yazar : Tarih : Okunma : 43 kişi Yorum Yap

Kırmızı beyazlı ekip lige verilen arada hazırlıklarına günde çift antrenman yaparak devam ediyor, Her gün sabah saat 10.00´da ve akşam 18.00´de yaptığı antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürüyor TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor Günde Çift antrenman yaparak kalan maçlarına hazırlanıyor. Kırmızı beyazlı ekip yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak Teknik patron Taner Öcal nezaretinde Nar tesislerinde hazırlıklarını çift antrenmanla devam ediyor.

Kırmızı beyazlı ekip sabah ve akşam yapılan antrenmanında i ilk olarak
koordinasyonlu ısınma hareketleri yaptıktan sonra taktik çalışmalarının ardından çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Müsabakaların oynanacağı güne kadar takımın hazır bir seviyeye getirmeyi amaçladıklarını söyleyen teknik direktör Taner Öcal “corona virüs salgını nedeniyle liglere uzun bir ara verildi. Liglere verilen bu aranın hemen ardından futbolcularımıza bizde izin verdik. Bireysel olarak antrenman yapmak kolay değil takım halinde çalışmak daha kolay ve etkili

Liglerin tekrar başlama tarihinin verilmesinin duyurulmasının ardından bizde futbolcu arkadaşlarımızı geri çağırdık. Futbolcu arkadaşlarımıza izinli oldukları sürece hazırladığımız program çerçevesinde, bireysel antrenmanlarını gerçekleştirmişler ve kilo almadan geri geldiler. İzin dönüşü olduğu için Takımı tekrar toparlamaya çalışıyoruz, oyuncularımın istekli ve arzulu olmaları beni çok mutlu etti. Ligler nasıl oynanacak nasıl olacak daha beli değil, play off’mu oynanır yoksa kalan maçlar mı net bir şekilde beli olmadığı için, ama biz Üç hafta içinde hazır ve iddialı bir takım olarak hazır olacağız.” Dedi

Nevşehir Belediye Spor Nar tesislerinde saat 18.00´de yapılan antrenmanı kulüp Başkanı Esat Özaltın, yöneticiler Ahmet Ertaş, Abdullah Kahveci, Hamza Köybaşı ve Kulüp Müdürü Mehmet Bıyık izledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın