Kırmızı Beyazlı Ekip Hız Kesmeden

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor günde çift antrenman ile ligde kalan maçlarına hazırlanıyor. Nevşehir Belediye Spor, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle lige verilen arada çalışmalarını bir günlük iznin ardından tekrar başladı. Kırmızı beyazlı ekibin Nar Kasabasında bulunan tesislerindeki antrenman teknik direktör Taner Öcal, yardımcı antrenör Şenel Akay..

Kırmızı Beyazlı Ekip Hız Kesmeden
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Nevşehir Belediye Spor günde çift antrenman ile ligde kalan maçlarına hazırlanıyor.

Nevşehir Belediye Spor, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle lige verilen arada çalışmalarını bir günlük iznin ardından tekrar başladı. Kırmızı beyazlı ekibin Nar Kasabasında bulunan tesislerindeki antrenman teknik direktör Taner Öcal, yardımcı antrenör Şenel Akay ve kondisyoner Caner Akçakaya yönetiminde iki gurup halinde salonda gerçekleştirildi. Antrenmanda futbolcular ısınma hareketlerinin ardından gruplar halinde oluşturulan parkurda denge ve kuvvet çalışmaları yaptı.

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu (TFF ) 2’nci Lig ve 3’ncü Lig’de mücadele eden 79 kulübün liglerin oynanmasını istemesi üzerine, 2 ve 3. liglerle ilgili olarak yeniden bir karar verecek.

Bu konuda bir değerlendirmede bulunan Nevşehir Belediye Spor Teknik DirektörÜ Taner Öcal “Ligler nasıl oynanacak, nasıl olacak daha beli değil, TFF hafta içerisinde yapacağı toplantının ardından kesin kararını açıklayacak. Bizde yönetim ve takım olarak o açıklamayı bekliyoruz. Federasyon Play¬-off’mu oynatır yoksa kalan maçlar mı oynatır yapılacak açıklamadan sonra netlik kazanır. Takım olarak biz nasıl bir karar çıkarsa çıksın çalışmalarımıza yarın maça çıkacakmış gibi hazırlanıyoruz. Hafta içerisinde Federasyonu tarafından yapılacak açıklamanın sonrasında biz takım olarak müsabakaların oynanacağı gün hazır olacağız.” dedi

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın