Kızılay her gün ihtiyaç sahiplerinin yanı başında

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde gerek kan bağışı, gerekse hayırseverlerin sonsuz güvenleri ile ihtiyaç sahiplerine her konuda yardım elini uzatan Kızılay Nevşehir’de de yılın her günü yardıma ihtiyaç duyanların yanı başında olmayı sürdürüyor. Kızılay Genel Merkezinin ve Nevşehir’deki hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için köprü görevinde bulunan Kızılay, sadece özel ve dini günlerde değil yılın 365..

Kızılay her gün ihtiyaç sahiplerinin yanı başında
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde gerek kan bağışı, gerekse hayırseverlerin sonsuz güvenleri ile ihtiyaç sahiplerine her konuda yardım elini uzatan Kızılay Nevşehir’de de yılın her günü yardıma ihtiyaç duyanların yanı başında olmayı sürdürüyor.

Kızılay Genel Merkezinin ve Nevşehir’deki hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için köprü görevinde bulunan Kızılay, sadece özel ve dini günlerde değil yılın 365 günü imkanları doğrultusunda yardım yapmaya devam ediyor.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Nevşehir ili genelinde yardıma ihtiyaç duyan ailelerin her zamanda yanında olmaya devam edeceklerini belirtirken, Kızılay’a destek olan, yardımlarını esirgemeyen tüm hayırseverlere de bir kez daha teşekkür etti.

zafer ertosun (zafer_er[email protected])

İlk yorumu siz yazın