Kızılay’ın gençleri de sınır tanımıyor

NEVŞEHİR(MHA) Türk Kızılay’ı Nevşehir Şubesi hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta sınır tanımıyor.2019 yılında Bağışçılardan aldığı Vekâlet Kurbanlarını İzmir tesislerinde hijyenik şartlarda Kıyma ve Kavurma Konserveler yaparak ihtiyaç sahiplerine dağıtımını Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığına bağlı Genç Kızılay yönetimi ve üyeleri Derinkuyu İlçesinde 40 İhtiyaç sahibi aileye ulaştı. Gıda Kolisinin yanında ihtiyaç sahibi ailelere kavurmaları da teslim..

Kızılay’ın gençleri de sınır tanımıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 75 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türk Kızılay’ı Nevşehir Şubesi hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta sınır tanımıyor.
2019 yılında Bağışçılardan aldığı Vekâlet Kurbanlarını İzmir tesislerinde hijyenik şartlarda Kıyma ve Kavurma Konserveler yaparak ihtiyaç sahiplerine dağıtımını Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığına bağlı Genç Kızılay yönetimi ve üyeleri Derinkuyu İlçesinde 40 İhtiyaç sahibi aileye ulaştı.

Gıda Kolisinin yanında ihtiyaç sahibi ailelere kavurmaları da teslim eden Nevşehir Genç Kızılay gönüllüleri yıl boyunca bu yönde çalışmaya devam edecekler.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın