Kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi

Kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs önlemleri çerçevesinde Nevşehir’de yapılması planlanan kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi. Konuya dair açıklamalarda bulunan Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, “Ticaret İl Müdürlüğümüz görev alanı içerisinde bulunan kooperatif ve üst kuruluşları ile esnaf ve sanatkârlar meslek kuruluşlarının olağan ve olağanüstü genel kurul toplantıları Corona (covit-19) salgınının..

Kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi
Yazar : Tarih : Okunma : 26 kişi Yorum Yap

Kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi

NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs önlemleri çerçevesinde Nevşehir’de yapılması planlanan kooperatif ve meslek kuruluşlarının toplantıları ertelendi.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, “Ticaret İl Müdürlüğümüz görev alanı içerisinde bulunan kooperatif ve üst kuruluşları ile esnaf ve sanatkârlar meslek kuruluşlarının olağan ve olağanüstü genel kurul toplantıları Corona (covit-19) salgınının bertaraf edilmesi ve ortaya çıkacak zararların önüne geçilmesi amacıyla, 2020 yılı Nisan ayı sonrasında yapılmak üzere ertelenmiştir. Kooperatiflerin ve esnaf sanatkarlar meslek kuruluşlarının planlamalarını buna göre yapmaları gerekmektedir” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın