Köprülü kavşağa Şehidin ismi verilecek

NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediyesi ilçede bulunan bir köprülü kavşağa 2016 yılında şehadete ulaşan Şehidimizin isminin verilmesi için Karayolları Genel Müdürlüğüne başvuruda bulundu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, “Karayolları Genel Müdürlüğüne Hacıbektaş 103 Evler Çevre yoluna yapılan köprülü kavşağa, 2016 yılında hain bir Terör saldırısı sonucu şehit olan Hacıbektaş’ın evladı Emre Türkmen’in..

Köprülü kavşağa Şehidin ismi verilecek
Yazar : Tarih : Okunma : 74 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediyesi ilçede bulunan bir köprülü kavşağa 2016 yılında şehadete ulaşan Şehidimizin isminin verilmesi için Karayolları Genel Müdürlüğüne başvuruda bulundu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, “Karayolları Genel Müdürlüğüne Hacıbektaş 103 Evler Çevre yoluna yapılan köprülü kavşağa, 2016 yılında hain bir Terör saldırısı sonucu şehit olan Hacıbektaş’ın evladı Emre Türkmen’in isminin verilmesi için teklifte bulunduk. Umarım olumlu bir sonuç alır Şehidimiz ismini ölümsüzleştiririz. Konunun takipçisi olacağız” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın