Korona virüs önlemleri Nevşehir’de etkisini gösteriyor

Korona virüs önlemleri Nevşehir’de etkisini gösteriyor NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’de vakaların görülmeye ve ölümlerin de ortaya çıkmasıyla birlikte Korona virüse karşın alınan tedbirlere halkın genel itibariyle uyduğu gözleniyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında virüse karşın dezenfekte çalışmalarının sürdürüldüğü gözlenen Nevşehir il merkezinde vatandaşların mümkün oldukça dışarı çıkmamaya özen gösterdiği, tokalaşma – sarılma gibi sosyal etkinliklerden de uzak durduğu..

Korona virüs önlemleri Nevşehir’de etkisini gösteriyor
Yazar : Tarih : Okunma : 24 kişi Yorum Yap

Korona virüs önlemleri Nevşehir’de etkisini gösteriyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’de vakaların görülmeye ve ölümlerin de ortaya çıkmasıyla birlikte Korona virüse karşın alınan tedbirlere halkın genel itibariyle uyduğu gözleniyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarında virüse karşın dezenfekte çalışmalarının sürdürüldüğü gözlenen Nevşehir il merkezinde vatandaşların mümkün oldukça dışarı çıkmamaya özen gösterdiği, tokalaşma – sarılma gibi sosyal etkinliklerden de uzak durduğu dikkat çekiyor.

İl Merkezindeki cadde ve sokakların normal süreçlerin dışında oldukça sakin olduğunun gözlendiği Nevşehir il merkezinde gerekmedikçe sokağa çıkmamaya özen gösteren halkın toplu taşıma araçlarından da uzak durduğu gözleniyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın