Koronavirüs (Covid19)’ e karşı tüm tedbirlerimizi aldık

Koronavirüs (Covid19)’ e karşı tüm tedbirlerimizi aldık  Uçhisar’da, yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında dezenfeksiyon işlemleri yapıldı. Bu kapsamında açıklamada bulunan Başkanımız Osman Süslü; “Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği “turizmin başkenti” olarak nitelendirilen Uçhisar’da, koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında ortak kullanım alanlarında ilaçlama çalışmaları yaptık” dedi. Kasaba içerisindeki ortak kullanım alanları kapsamında; Uçhisar Kalesi, camiler,..

 Koronavirüs (Covid19)’ e karşı tüm tedbirlerimizi aldık
Yazar : Tarih : Okunma : 55 kişi Yorum Yap

Koronavirüs (Covid19)’ e karşı tüm tedbirlerimizi aldık

 Uçhisar’da, yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında dezenfeksiyon işlemleri yapıldı. Bu kapsamında açıklamada bulunan Başkanımız Osman Süslü; “Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği “turizmin başkenti” olarak nitelendirilen Uçhisar’da, koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında ortak kullanım alanlarında ilaçlama çalışmaları yaptık” dedi.
Kasaba içerisindeki ortak kullanım alanları kapsamında; Uçhisar Kalesi, camiler, sağlık ocağı, PTT binası, kütüphane, belediye hizmet binası, eczane, otobüsler ve otobüs duraklarının; ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildiğini vurgulayan Başkanımız Osman Süslü, gün içerisinde de ekiplerin sıklıkla yoğun temas olan alanların steril kalması için çalıştığını bildirdi.
Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın