Küçük İşletme Can Suyu Kredisi

Ntso’ya Kayıtlı Şahıs İşletmelerine “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” Müjdesi Halkbank’tan Ntso Üyesi Şahıs İşletmelerine 25.000 Tl’ye Kadar Kredi…  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” ile ilgili açıklamalarda bulundu. Parmaksız yaptığı açıklamada; “Esnaf Destek Paketi’nden faydalanamayan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı, kesinleşmiş son mali..

Küçük İşletme Can Suyu Kredisi
Yazar : Tarih : Okunma : 65 kişi Yorum Yap

Ntso’ya Kayıtlı Şahıs İşletmelerine “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” Müjdesi

Halkbank’tan Ntso Üyesi Şahıs İşletmelerine 25.000 Tl’ye Kadar Kredi…

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Parmaksız yaptığı açıklamada; “Esnaf Destek Paketi’nden faydalanamayan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı, kesinleşmiş son mali yılsonu cirosu 3.000.000TL’yi aşmayan, gerçek kişi (şahıs işletmesi) firmalar azami 25.000TL’ye kadar “KÜÇÜK İŞLETME CAN SUYU KREDİSİ”nden yararlanabilecekler.

Kredi vadesi 6 ay anapara ve faiz ödemesiz dönemli olmak üzere toplam 36 ay olacak. Kredi ödemeleri, aylık eşit taksitli ve %7,50 yıllık faiz oranı ile yapılacak.

Üyelerimiz “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” kapsamındaki başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Bu amaçla kredi talep eden üyelerin Halkbank web sitesinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular www.halkbankkobi.com.tr ve
www.halkbank.com.tr adreslerinden yapılabilecektir.” Dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın