Kurtoğlu Vali ve İl genel meclisi başkanını konuk etti

NEVŞEHİR(MHA) Vali İnci Sezer Becel Hacıbektaş ilçesinde Nevşehir’in tek bayan kaymakamına konuk oldu. Vali Becel ziyaretinde öncelikle İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu tarafından karşılandı ve ilçe ile ilgili brifing sunumu yapıldı. Daha sonra birlikte İlçede yeni kurulan Kadın Kooperatifi temsilcileri ile buluşan Vali  kadınlarla kısa bir tanışma faslından sonra yeni kurulan kadın kooperatifi ile ilgili Valiye..

Kurtoğlu Vali ve İl genel meclisi başkanını konuk etti
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Vali İnci Sezer Becel Hacıbektaş ilçesinde Nevşehir’in tek bayan kaymakamına konuk oldu.

Vali Becel ziyaretinde öncelikle İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu tarafından karşılandı ve ilçe ile ilgili brifing sunumu yapıldı.

Daha sonra birlikte İlçede yeni kurulan Kadın Kooperatifi temsilcileri ile buluşan Vali  kadınlarla kısa bir tanışma faslından sonra yeni kurulan kadın kooperatifi ile ilgili Valiye kısa bir  bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanımız Gürbüz Dinç’in de katılımıyla buradan sırasıyla Hacıbektaş Arkeoloji Müzesi, Hacıbektaş Veli Türbesi ve Hacıbektaş Atatürk Evi ziyaret edildi. Öğle molası İlçe Rıfat Kartal Huzurevinde yaşlılar ziyaret edilerek verildi.

Vali Huzurevindeki yaşlılarımızla kısa bir sohbette bulunduktan sonra İlçeye bağlı Hasanlar Köyünde “Sağlıklı İşçiler, Sağlıklı Tarım” Projesi kapsamında Ahiler Kalkınma Ajansı desteği ile Tarım İşçilerine yönelik tarım işçilerinin konakladığı alana yapılan konteynır tuvalet ve banyo uygulamalarının yerinde incelenmesi yapıldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın