Liseler arası Bocce müsabakaları tamamlandı

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir’de yapılan  cumhuriyet kupası liseler  arası Bocce yarışmasında lise erkek takımın da Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi birinci, Şehit Ömer Halisdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi  üçüncü oldu. Lise kızlar takımın da ise Şehit Ömer Halisdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Şehit Hamide Sibel..

Liseler arası Bocce müsabakaları tamamlandı
Yazar : Tarih : Okunma : 106 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir’de yapılan  cumhuriyet kupası liseler  arası Bocce yarışmasında lise erkek takımın da Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi birinci, Şehit Ömer Halisdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi  üçüncü oldu.

Lise kızlar takımın da ise Şehit Ömer Halisdemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi ikinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi  üçüncü oldu.

Ortaokul erkeklerde Alparslan Ortaokulu birinci, Karacaşar Ortaokulu ikinci,100. Yıl Şehit Şahin Kaya Ortaokulu üçüncü oldu.

Ortaokul kızlarda Karacaşar Ortaokulu  birinci, Alparslan Ortaokulu ikinci,100. Yıl Şehit Şahin Kaya Ortaokulu üçüncü oldu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın