class="post-template-default single single-post postid-5816 single-format-standard">

Macit “fitne sokulmaya çalışılıyor”

Geçtiğimiz günlerde Özkonak kasabası Ziyaret dağında başlatılacak maden arama çalışmalarına karşı çıkan vatandaşlar tek yürek olmuş hatta sosyal medya ve kampanyalarda başlatılmıştı. Nevşehir ili Avanos ilçesi Özkonak belediye başkanı Abdülkadir Macit altın çalışmaları ile ilgili çıkan haberlere yanıt verdi. Macit yayınladığı video içeriğinde; “Sayın Özkonak halkı Ziraat dağındaki altın aramaları çalışmalarıyla ilgili bazı kuruluş ve..

Macit “fitne sokulmaya çalışılıyor”
Yazar : Tarih : Okunma : 206 kişi Yorum Yap

Geçtiğimiz günlerde Özkonak kasabası Ziyaret dağında başlatılacak maden arama çalışmalarına karşı çıkan vatandaşlar tek yürek olmuş hatta sosyal medya ve kampanyalarda başlatılmıştı.

Nevşehir ili Avanos ilçesi Özkonak belediye başkanı Abdülkadir Macit altın çalışmaları ile ilgili çıkan haberlere yanıt verdi. Macit yayınladığı video içeriğinde;

“Sayın Özkonak halkı Ziraat dağındaki altın aramaları çalışmalarıyla ilgili bazı kuruluş ve kişiler tarafından fitne sokulmaya çalışılıyor. Burada yapılacak altın aramayla ilgili Özkonak belediyesi ve şahsım adına hiçbir birlikteliğimiz yok.

Bunu bazı yandaş firma gibi gösterip kendilerine prim yapmaya çalışıyorlar. Bundan emin olunuz ki ben Özkonak belediye başkanı olarak Özkonak halkının istemediği bir şeyin yanında durmadım. Bana Özkonak halkı önemli önemli olan Özkonak halkının isteyip istememesi

Ben onun içinde her zaman İsmail sivrisinde de karşısında durduğum gibi buradaki Mağsut dağındaki çalışmanın da karşısında duracağımı beyan eder böyle bilinmesini sizlerden rica ederim değerli Özkonak halkı bununla ilgili de bu tip spekülasyonlara itibar edilmemesini sizlerden rica ediyor hepinize saygılar sunuyorum.” Dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın