Milletimizin başı sağ olsun

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, terör örgütünün saldırıları sonucunda Şehadet mertebesine ulaşan vatandaşlarımıza rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı diledi. Başkan Çiftci, “Emperyalizmin damarlarından beslenen cinayet şebekesi, hain terör örgütü PKK\YPG’nin Mardin’in Nusaybin ilçesine düzenlediği saldırıda 8 vatandaşımız şehit düşerken çok sayıda vatandaşımız yaralandı. Öte yandan Barış Pınarı harekatında..

Milletimizin başı sağ olsun
Yazar : Tarih : Okunma : 63 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, terör örgütünün saldırıları sonucunda Şehadet mertebesine ulaşan vatandaşlarımıza rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

Başkan Çiftci, “Emperyalizmin damarlarından beslenen cinayet şebekesi, hain terör örgütü PKK\YPG’nin Mardin’in Nusaybin ilçesine düzenlediği saldırıda 8 vatandaşımız şehit düşerken çok sayıda vatandaşımız yaralandı. Öte yandan Barış Pınarı harekatında göğüslerini vatan için siper eden Şehitlerimize de Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi de, Vatanımızı da korusun” açıklamasında bulundu.  

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın