Milletimizin İstiklalini gençlerimizin azmi, kararlılığı belirleyecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı. Gülen, 19 Mayıs 1919 tarihinin yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günü olduğunu belirtirken, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız..

Milletimizin İstiklalini gençlerimizin azmi, kararlılığı belirleyecek
Yazar : Tarih : Okunma : 20 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İçin Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Cengiz Gülen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.
Gülen, 19 Mayıs 1919 tarihinin yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günü olduğunu belirtirken, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın