Milli Görüş bu milletin kendisidir, aklıdır

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda gerçekleştirilen il kongresi sonucunda yeniden il başkanlığına seçilen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, milli görüşün Türk Milletinin kendisi ve aklı olduğuna dikkat çekti. Altınışık, “Öncelikle şu anda Fırat’ın Doğusunda operasyon gerçekleştiren ordumuzu Allah muvaffak eylesin. Biz milli görüşçüler olarak partimizin kurulduğu ilk günden itibaren siyasi ikbal peşinde koşmayan, hiçbir menfaat..

Milli Görüş bu milletin kendisidir, aklıdır
Yazar : Tarih : Okunma : 129 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda gerçekleştirilen il kongresi sonucunda yeniden il başkanlığına seçilen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, milli görüşün Türk Milletinin kendisi ve aklı olduğuna dikkat çekti.

Altınışık, “Öncelikle şu anda Fırat’ın Doğusunda operasyon gerçekleştiren ordumuzu Allah muvaffak eylesin. Biz milli görüşçüler olarak partimizin kurulduğu ilk günden itibaren siyasi ikbal peşinde koşmayan, hiçbir menfaat peşinde koşmayan, rızkın ancak Allah’ın izniyle kazanabileceğini düşünen bir siyasi yapıda olduk. Samimi olan arkadaşlarımızla yola çıktık. Bu arkadaşlarımız bu davanın ancak çilesine talip. Çalışmalarımız doğrultusunda ilçelerimizin % 90 oranında teşkilatlanma çalışmalarını tamamlanmış durumda. İl, merkez ilçe ve ilçe teşkilatlarımızın yanında kadın kolları ve gençlik kollarımızla gece gündüz daha güçlü bir teşkilat için çaba sarf ediyoruz. Biliyoruz ki milli görüş bu milletin kendisidir, aklıdır. Önce ahlak ve maneviyat diyen Merhum Liderimiz Necmettin Erbakan’ın oğlu, Sayın Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın davasına sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın