Muhtarlar toplantısı Özlüce köyünde düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Toplantıda köy yollarının onarılması ve köylerin sorunları, ilçe güvenliği hakkında oluşan hassasiyetler, düğünlerde silah ve havai fişek kullanılmasının önlenmesi, hayvan aşılarının yaptırılması gibi birçok konu ve sorun konuşularak, gerekli tedbirlerin alınması hususunda muhtarlar ve kurum amirlerinin koordineli bir şekilde hareket etmesi istenildi. Toplantıya İlçe Kaymakamı Mert Kumcu’nun yanı sıra Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru,..

Muhtarlar toplantısı Özlüce köyünde düzenlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 56 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Toplantıda köy yollarının onarılması ve köylerin sorunları, ilçe güvenliği hakkında oluşan hassasiyetler, düğünlerde silah ve havai fişek kullanılmasının önlenmesi, hayvan aşılarının yaptırılması gibi birçok konu ve sorun konuşularak, gerekli tedbirlerin alınması hususunda muhtarlar ve kurum amirlerinin koordineli bir şekilde hareket etmesi istenildi.

Toplantıya İlçe Kaymakamı Mert Kumcu’nun yanı sıra Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Şenol Kendir ve Zafer Çiftçi, İlgili Daire Müdürleri, Köy ve mahalle muhtarları katıldı.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın