Muhtarların maske dağıtımı maratonu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde mahalle muhtarları Nevşehir Belediyesinin temin ettiği maskeleri dağıttı. Özellikle alış veriş merkezlerinde, Pazar yerlerinde ve insanların toplu halde bulunduğu alanlarda maske takmanın zorunlu hale getirilmesiyle birlikte daha da önem kazanan maske konusunda duyarlı bir yaklaşım gösteren Nevşehir Belediyesi mahalle muhtarlıkları aracılığıyla maske dağıttı. Belediye ekiplerince kendilerine ulaştırılan maskeleri mahallelerindeki vatandaşlara dağıtan..

Muhtarların maske dağıtımı maratonu
Yazar : Tarih : Okunma : 56 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde mahalle muhtarları Nevşehir Belediyesinin temin ettiği maskeleri dağıttı.

Özellikle alış veriş merkezlerinde, Pazar yerlerinde ve insanların toplu halde bulunduğu alanlarda maske takmanın zorunlu hale getirilmesiyle birlikte daha da önem kazanan maske konusunda duyarlı bir yaklaşım gösteren Nevşehir Belediyesi mahalle muhtarlıkları aracılığıyla maske dağıttı.

Belediye ekiplerince kendilerine ulaştırılan maskeleri mahallelerindeki vatandaşlara dağıtan Güzelyurt Mahallesi Halit Yüncü, Karasoku Mahallesi Muhtarı Ali Selvi, Yeni Mahalle Muhtarı Süleyman Balalan muhtarları vatandaşlara maske dağıtımında bulunan isimler arasındaydı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın