NESOB’tan bilgilendirme

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı tarafından belge bedellerinin yatırılmasına ilişkin bilgilendirmede bulundu. Açıklamada; “Daha önce 2020 süre uzatım işlemleri için 31/05/2020 olarak belirlenen belge bedeli yatırılmasının son günü, korona virüsle mücadelede normalleşme süreci çerçevesinde, ticari hayatlarına olağan şekilde devam edemeyen ve işyerlerini açamayan..

NESOB’tan bilgilendirme
Yazar : Tarih : Okunma : 41 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı tarafından belge bedellerinin yatırılmasına ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Açıklamada; “Daha önce 2020 süre uzatım işlemleri için 31/05/2020 olarak belirlenen belge bedeli yatırılmasının son günü, korona virüsle mücadelede normalleşme süreci çerçevesinde, ticari hayatlarına olağan şekilde devam edemeyen ve işyerlerini açamayan belge sahibi vatandaşların mağduriyetlerinin ve hak kayıplarının önlenmesi adına, daha önce tanınan ek süreye iki aylık ilave süre daha eklenerek 31/07/2020 olarak güncellenmiştir. Esnaf ve Sanatkarımıza duyurulur” denildi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın