Nevşehir Belediyespor seri başlatmak istiyor

Tff 3. Lig temsilcimiz Nevşehir Belediyespor 5 Ekim Cumartesi saat 15:00’ da Gazi stadında Modafen ile 6. Hafta mücadelesine çıkacak. Bir galibiyet iki beraberlik ve iki yenilgi alan Nevşehir Belediyespor, son Yozgatspor galibiyetiyle morali yüksek tutuyor. Akıllardaki soru işaretleri BAL’ den yeni çıkan Yozgatspor’ un oyunumu,  yoksa yeni teknik heyetin futbolcular üzerindeki etkisi veya sahaya..

Nevşehir Belediyespor seri başlatmak istiyor
Yazar : Tarih : Okunma : 146 kişi Yorum Yap

Tff 3. Lig temsilcimiz Nevşehir Belediyespor 5 Ekim Cumartesi saat 15:00’ da Gazi stadında Modafen ile 6. Hafta mücadelesine çıkacak.

Bir galibiyet iki beraberlik ve iki yenilgi alan Nevşehir Belediyespor, son Yozgatspor galibiyetiyle morali yüksek tutuyor.

Akıllardaki soru işaretleri BAL’ den yeni çıkan Yozgatspor’ un oyunumu,  yoksa yeni teknik heyetin futbolcular üzerindeki etkisi veya sahaya yerleşim düzeni mi?

Taraftarlar bu akıllarındaki soruların cevabını yarın oynanacak Modafen karşılaşması sonucu alacaklar.

Modafen’ i sahamızda berabere kaldığımız Diyarbekirspor 6-0 farklı mağlup ederken, Nevşehir Belediyespor’ un deplasmanda berabere kaldığı Pazarspor’ la Modafen de  evinde golsüz berabere kalmıştı.

Nevşehir Belediyespor’u evinde tek golle geçen Karacabey ise kendi sahasında Modafen’le golsüz berabere kalmıştı.

Eğer ev sahibi olarak Nevşehir Belediyespor Diyarbekirspor’ la eşit veya deplasman olarak Nevşehir Belediyespor Modafen’den daha iyi futbol oynuyorsa bu karşılaşmanın farklı bitmesi olasıdır.

Diğer alternatifler düşünüldüğünde bırakın orta sıraları ligde kalma konusu konuşulacaktır spor camiasında.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın