class="post-template-default single single-post postid-13346 single-format-standard">

Nevşehir Gençlik Merkezinde çeşitli etkinlikler düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Etkinliğe İl Müdürü Muhsin Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer ve özel sporcularımız katıldı.  “Dünya Engelliler Farkındalık Günü” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Sportif yarışmalar, karaoke yarışması ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirilerek sporcularımız doyasıya eğlendiler.  İl Müdürü Özdemir; “Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bugün Gençlik Merkezimizde gençlerimiz bir dizi etkinlik düzenledik. Tabii bu etkinlik spor ve eğlence şenliği anlamında çok..

Nevşehir Gençlik Merkezinde çeşitli etkinlikler düzenlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 6 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Etkinliğe İl Müdürü Muhsin Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer ve özel sporcularımız katıldı. 

“Dünya Engelliler Farkındalık Günü” kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Sportif yarışmalar, karaoke yarışması ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirilerek sporcularımız doyasıya eğlendiler. 

İl Müdürü Özdemir; “Dünya Engelliler Günü vesilesiyle bugün Gençlik Merkezimizde gençlerimiz bir dizi etkinlik düzenledik. Tabii bu etkinlik spor ve eğlence şenliği anlamında çok sevindirici çok güzel bir gün oldu. Onların da keyif aldıklarını görüyoruz. Biz de keyif aldık. Umut ediyoruz sadece bugün değil engelli yavrularımızın dezavantaj gibi gözüken şeyleri bir nebze gidermek, onlara bir mutluluk vermek için güzel bir gün olduğu kanaatindeyim onların her zaman yanlarında olduğumuzu ve bu gibi etkinliklerin çoğalarak devam edeceğini belirtmek istiyorum” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın