Nevşehir Hayvan Pazarı Kapatıldı

Nevşehir Hayvan Pazarı Kapatıldı Nevşehir Ticaret Borsası Hayvan pazarı korona virüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatıldı. Çin´in Wuhan kentinde Aralık ayında ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılmaya başlayan korona virüsüne karşı tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir’de de geniş önlemler alınmaya devam ediyor. Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri korona virüse karşı alınan..

Nevşehir Hayvan Pazarı Kapatıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 90 kişi 1 Yorum

Nevşehir Hayvan Pazarı Kapatıldı

Nevşehir Ticaret Borsası Hayvan pazarı korona virüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatıldı.

Çin´in Wuhan kentinde Aralık ayında ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılmaya başlayan korona virüsüne karşı tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir’de de geniş önlemler alınmaya devam ediyor.

Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri korona virüse karşı alınan tedbirler kapsamında Hayvan Pazarı’nı geçici süreyle kapattı

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamasında; “Hastalığın bulaşma riskine karşı vatandaşlarımızın yakın temasta bulunacağı alanlarda tedbirlerimizi almayı sürdürüyoruz. Alınan sağlık tedbirleri kapsamında Corona virüs (Covid 19) hastalığının bulaşma riskine karşı bugünden itibaren Nevşehir canlı hayvan pazarının geçici bir süre kapatılması kararı alınmıştır” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

Yorumlar 1