Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar açık olacak

NEVŞEHİR(MHA) Kurban bayramına sayılı günler kaldı. 31 Temmuz Cuma gününden itibaren kutlanacak olan bayram öncesinde Nevşehir pazaryeri arife akşamına kadar açık olacak.   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Mübarek kurban bayramı dolayısıyla Nevşehir Pazaryerinin 26 Temmuz Pazar gününden itibaren halka hizmet vermeye başlayacağını, 30 Temmuz Perşembe günü akşamına kadar halka hizmet..

Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar açık olacak
Yazar : Tarih : Okunma : 36 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kurban bayramına sayılı günler kaldı. 31 Temmuz Cuma gününden itibaren kutlanacak olan bayram öncesinde Nevşehir pazaryeri arife akşamına kadar açık olacak.  

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Mübarek kurban bayramı dolayısıyla Nevşehir Pazaryerinin 26 Temmuz Pazar gününden itibaren halka hizmet vermeye başlayacağını, 30 Temmuz Perşembe günü akşamına kadar halka hizmet vereceğini belirtti. 

Halkın her zaman olduğu gibi bayram öncesinde de kaliteli, ucuz ve taze ürünleri Nevşehir Pazaryerinden temin edebileceklerini ifade eden Başkan Özmen, Pazarcı esnaflarının her daim halkın yanında olmayı sürdüreceğine de dikkat çekti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın