Nevşehir Şube’den Genel Merkez’e Ziyaret

Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Başkan Yusuf Yazgan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Genel Merkezde gerçekleştirilen ziyarette Nevşehir Şube Yönetimi başkanlığa seçilen Yusuf Yazgan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Genel Başkan Yazgan ziyarette, emek mücadelesini kesintisiz olarak sürdüreceklerini ‘Değerler sendikacılığı’ anlayışıyla yol almaya ve yol kat..

Nevşehir Şube’den Genel Merkez’e Ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 99 kişi Yorum Yap

Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Başkan Yusuf Yazgan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Genel Merkezde gerçekleştirilen ziyarette Nevşehir Şube Yönetimi başkanlığa seçilen Yusuf Yazgan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Genel Başkan Yazgan ziyarette, emek mücadelesini kesintisiz olarak sürdüreceklerini ‘Değerler sendikacılığı’ anlayışıyla yol almaya ve yol kat etmeye devam edeceklerini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazgan, Nevşehir Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın