Nevşehir Tabela Kirliliğinden Kurtuluyor

Nevşehir Belediyesi, kentte görsel kirlilik oluşturan totemlerin (ayaklı ticari tanıtım tabelası) kaldırılması için çalışma başlattı. Nevşehir’de kent estetiğini bozan tüm unsurlarla mücadele etmek ve çözümler üretmek için kurulan Nevşehir Belediyesi Kent Estetik Birimi çalışmalarını sürdürüyor. Kentin görsel açıdan daha güzel görünmesi amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında geçtiğimiz aylarda sallanan tabelaların kaldırılması ve tek tip tabela uygulaması..

Nevşehir Tabela Kirliliğinden Kurtuluyor
Yazar : Tarih : Okunma : 32 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediyesi, kentte görsel kirlilik oluşturan totemlerin (ayaklı ticari tanıtım tabelası) kaldırılması için çalışma başlattı.

Nevşehir’de kent estetiğini bozan tüm unsurlarla mücadele etmek ve çözümler üretmek için kurulan Nevşehir Belediyesi Kent Estetik Birimi çalışmalarını sürdürüyor.

Kentin görsel açıdan daha güzel görünmesi amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında geçtiğimiz aylarda sallanan tabelaların kaldırılması ve tek tip tabela uygulaması için çalışmalar gerçekleştiren Kent Estetik Birimi, totemlerin kaldırılması için işyeri sahiplerine bildirimde bulunuyor.

Reklam, tabela ve totemlerin yol açabileceği görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak ve kent estetiğine katkıda bulunmak için yapılan mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceği bildirildi

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın