Nevşehir Ziraat Odasından hızlı adımlar

Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığı yönetimi milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz’ü makamında ziyaret ettiler. Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Meclis Başkanı Ramazan Fesatan ve Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Kılınç milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz’ü makamında ziyaret ettiler. Açıkgöz ile çiftçilerin sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Milletvekili  Açıkgöz çok yakında Nevşehir çiftçilerine yönelik müjdeli..

Nevşehir Ziraat Odasından hızlı adımlar
Yazar : Tarih : Okunma : 7 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığı yönetimi milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz’ü makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Meclis Başkanı Ramazan Fesatan ve Yönetim Kurulu Üyesi Fazlı Kılınç milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz’ü makamında ziyaret ettiler. Açıkgöz ile çiftçilerin sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Milletvekili  Açıkgöz çok yakında Nevşehir çiftçilerine yönelik müjdeli haber vereceğini ve çalışmaların çok az kaldığını ifade etti.

Nevşehir Ziraat Odası başkanı Kaya milletvekili Açıkgöz’e bu zor zamanda çiftçilerin yanında olduğu için; ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh