Nevşehir’de AVM’ler denetleniyor

NEVŞEHİR(MHA) İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından Covid-19 salgını nedeniyle AVM’lerle ilgili alınan tedbirler kapsamında Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt başkanlığındaki toplam 5 kişiden oluşan komisyon, Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlere uyulup uyulmadığının takip edilmesine, denetlenmesine ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesine yönelik denetimlerinin ilkini gerçekleştirdi. Yapılan denetimde AVM’lere gelecek müşterilerin ve çalışanların sağlığı için alınan tedbirlere..

Nevşehir’de AVM’ler denetleniyor
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından Covid-19 salgını nedeniyle AVM’lerle ilgili alınan tedbirler kapsamında Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt başkanlığındaki toplam 5 kişiden oluşan komisyon, Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlere uyulup uyulmadığının takip edilmesine, denetlenmesine ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesine yönelik denetimlerinin ilkini gerçekleştirdi.

Yapılan denetimde AVM’lere gelecek müşterilerin ve çalışanların sağlığı için alınan tedbirlere uyulmasına ilişkin bilgilendirmeler yapılarak, Korona virüs’ün önlenmesi amacıyla tüm tedbirlere uyulması konusunda azami hassasiyet gösterilmesi gerektiği vurgulandı.

Diğer yandan AVM’ler Komisyon tarafından, Korona virüs ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara riayet edilip edilmediğinin tespiti için haftada en az bir kez denetlenecek.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın