“Nevşehir’e hizmet etmeyi tüm makamlarda sürdüreceğiz”

– Ebubekir Gizligider’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle “hayırlı olsun” etkinliği düzenlendi – Ebubekir Gizligider: – “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da 7’den 77’ye Nevşehir’de kimin derdi varsa onların derdiyle dertleneceğiz. Hangi makamda olursa olsun Nevşehir’e hizmet etmeye devam edeceğiz” – NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin:..

“Nevşehir’e hizmet etmeyi tüm makamlarda sürdüreceğiz”
Yazar : Tarih : Okunma : 80 kişi Yorum Yap

– Ebubekir Gizligider’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle “hayırlı olsun” etkinliği düzenlendi

– Ebubekir Gizligider:

– “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da 7’den 77’ye Nevşehir’de kimin derdi varsa onların derdiyle dertleneceğiz. Hangi makamda olursa olsun Nevşehir’e hizmet etmeye devam edeceğiz”

– NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin:

– “Nevşehirli iş adamları ve bürokratlar olarak en büyük hedeflerimizden birisi şehrimize hizmet etmek. Nevşehir’e ve Nevşehirlilere faydalı olmak için elimizden gelen ne varsa yaptık, yapacağız”

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da 7’den 77’ye Nevşehir’de kimin derdi varsa onların derdiyle dertleneceğiz. Hangi makamda olursa olsun Nevşehir’e hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Gizligider’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle RoyalCert Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı ev sahipliğinde “hayırlı olsun” etkinliği düzenlendi.

İzmir Aliağa Kaymakamı ve Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin, emniyet müdürü Gaffar Demir, ünlü hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen,  gibi önemli isimlerin katıldığı gecede, NEVBİAD’ın önde gelen üyeleri Gizligider ile bir araya geldi.

Gecede açıklamalarda bulunan Gizligider, İstanbul’un değişik noktalarındaki Nevşehirli iş adamlarının ve devletin önemli kademelerindeki yetkililerin kimliklerini kaybetmeden NEVBİAD çatısı altında birbirine sahip çıktığını söyledi.

Bu güzel ve başarılı örneğe kendilerinin de Ankara’dan dahil olduğunu, zaman zaman İstanbul’daki Nevşehirli iş adamları ve bürokratlar ile bir araya geldiklerini dile getiren Gizligider, bunun gelecek nesillere de örnek olacağını bildirdi.

Gizligider, bugüne kadar güzel işler yapmaya çalıştıklarını kaydederek, bundan sonra da faaliyetlerini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Bulundukları tüm makam ve mevkilerin Nevşehir’e ve Nevşehirlilere hizmet için bir araç olduğunu vurgulayan Gizligider, “Şehrimizin hizmetinde bundan sonra Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü olarak bulunacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da 7’den 77’ye Nevşehir’de kimin derdi varsa onların derdiyle dertleneceğiz. Hangi makamda olursa olsun Nevşehir’e hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Gizligider, İstanbul’daki hemşehrilerinin desteğini her geçen gün daha güçlü bir şekilde arkalarında hissettiklerini belirterek, Nevşehir’e hizmet için birlik ve beraberliğin önemine dikkati çekti.

– “Şehrimize hizmet etmek en büyük hedeflerimizden”

NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin ise, Ebubekir Gizligider’in Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda genel müdürlük görevine atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Nevşehirlilerin vatana ve millete hizmet aşkıyla dolu olduğunu, görevini her zaman layıkıyla yerine getirdiğini anlatan Tekin, bu yüzden hemşehrilerinin her zaman en iyi makamları ve yerleri hak ettiğini söyledi.

Tekin, bu nedenle Ebubekir Gizgigider’in mevcut göreve geldiğini duyunca çok mutlu olduklarını kaydederek, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul’daki hemşehrilerimizle kendisi ile bir araya gelmek istedik. Bugün böyle güzel bir programda buluştuk. Kendisi gurur duyduğumuz bürokratlarımızdan. Nevşehirli iş adamları ve bürokratlar olarak en büyük hedeflerimizden birisi şehrimize hizmet etmek. Nevşehir’e ve Nevşehirlilere faydalı olmak için elimizden gelen ne varsa yaptık, yapacağız. Şehrimize faydalı olmak, tanıtımına katkı sağlamak, daha çok yatırım çekmek gibi hedeflerimizin yanı sıra hemşehrilerimizin derdine derman olmak istiyoruz.”

– “Şehrimize nasıl katkı sunacağımızı da istişare ettik”

NEVBİAD üyesi ve RoyalCert Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı da, Nevşehirlileri bürokraside ve iş dünyasında önemli yerlerde görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, özellikle bürokraside ve siyasetin üst kademelerinde daha fazla hemşehrileri olması gerektiğini söyledi.

Namlı, “Hem dernek üyesi olarak hem de şahsen tek derdimiz şehrimize bir nebze de olsa katkı sağlamak. Bugün de burada bir araya gelerek hem Ebubekir Bey’e hayırlı olsun demek istedik hem de şehrimize daha fazla nasıl katkı sunacağımızı istişare ettik.” dedi.

Alphan Namlı, Nevşehirli tüm iş adamları ve bürokratları bir araya getirmek istediklerini kaydederek, bunun önemli bir sinerji oluşturacağını sözlerine ekledi.

– Geceye Nevşehirli önemli isimler katıldı

Gecede, NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin konuklara tek tek “hoş geldiniz” diyerek onlarla sohbet etti.

Nevşehir’le ilgili güncel gelişmelerin ele alındığı ve uzun süren sohbetlerin yapıldığı gecede, katılımcılar Ebubekir Gizligider’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Geceye, emniyet müdürü Gaffar Demir ve ünlü hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen’in yanı sıra, İTÜ Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Bilgi, Tesan Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Erdoğan, Türkkan Otomotiv Paz. Tic. Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Türkkan, iş adamı Seçkin Çekirdekçi, Art-Yol Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Türkkan, Eroğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu, avukat Süleyman Akbay, sigortacı Ali Uslu gibi çok sayıda Nevşehirli bürokrat ve iş adamı katıldı.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın