NGC ve Alp Dental arasında protokol imzalandı

NGC (Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti) ve Alp Dental arasında “gazeteciler” yararına protokol imzalandı Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) ile Alp Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında protokol imzalandı. Nevşehir’de, kamuoyunun, kentteki gelişmeler konusunda doğru ve nitelikli şekilde bilgilendirmek amacıyla gayret sarf eden basın yayın mensuplarının faydalanması amacıyla protokol sözleşmesi imzalandı. Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ile Alp Dental..

NGC ve Alp Dental arasında protokol imzalandı
Yazar : Tarih : Okunma : 1 kişi Yorum Yap
REKLAM ALANI 1100 X 90

NGC (Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti) ve Alp Dental arasında “gazeteciler” yararına protokol imzalandı

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) ile Alp Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında protokol imzalandı.

Nevşehir’de, kamuoyunun, kentteki gelişmeler konusunda doğru ve nitelikli şekilde bilgilendirmek amacıyla gayret sarf eden basın yayın mensuplarının faydalanması amacıyla protokol sözleşmesi imzalandı.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ile Alp Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında yapılan protokol, NGC Başkanı Bayram Ekici ve Diş Hekimi Murat Alp tarafından imzalandı.

Yapılan protokol gereği, her türlü ağız ve diş sağlığı tedavisi, implant uygulaması, endodonti, periodontoloji, konservatif diş tedavilerinde basın mensupları Alp Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden yüzde 15 ila yüzde 20 arasında indirimden faydalanabilecek.

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (iletisim@nevsehirhaber.com.tr) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh