NTB Üyelerine AlbarakaTürk’den Kredi desteği

Nevşehir Ticaret Borsası ile Albaraka Türk Nevşehir Şubesi arasında üyeler için kredi protokolü imzalandı. Nevşehir Ticaret Borsasına  kayıtlı üye işletmelere destek sağlamak amacıyla Albaraka Türk Nevşehir Şubesi  ile Nevşehir Ticaret Borsası(NTB) arasında kredi protokolü imzalandı. Nevşehir Ticaret Borsası binasında  imzalanan protokol kapsamında, borsa üyelerine bankacılık ve kredi hizmetlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanarak işletmelerin finansmana daha kolay..

NTB Üyelerine AlbarakaTürk’den Kredi desteği
Yazar : Tarih : Okunma : 75 kişi Yorum Yap

Nevşehir Ticaret Borsası ile Albaraka Türk Nevşehir Şubesi arasında üyeler için kredi protokolü imzalandı.

Nevşehir Ticaret Borsasına  kayıtlı üye işletmelere destek sağlamak amacıyla Albaraka Türk Nevşehir Şubesi  ile Nevşehir Ticaret Borsası(NTB) arasında kredi protokolü imzalandı. Nevşehir Ticaret Borsası binasında  imzalanan protokol kapsamında, borsa üyelerine bankacılık ve kredi hizmetlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanarak işletmelerin finansmana daha kolay ulaşması sağlanacak.

İşbirliği protokolü imza törenine Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Albaraka Türk Şube Müdürü Hasan Hüseyin Ünal, Müdür Yardımcıları, Mehmet Aslan ve İbrahim Yaşar Sivri katıldı.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamada;

Ticaret Borsası olarak üyelerimizin menfaati doğrultusunda piyasaya oranla daha uygun şartlarda kaynak temin edebilmeleri için bankalarla yapacağımız protokollere özen gösteriyoruz. Üyelerimiz, imzalanan bu protokolle Albaraka Türk ‘den uygun kar oranlarıyla Ticari nakdi kredi, taksitli ticari kredi kullanabilecekler. Bankanın istediği başvuru evraklarını tamamlayan üyelerimiz bankayla iletişim kurarak ve Borsamızdan kayıt belgesi alarak bu imkânlardan faydalanabileceklerdir. Üyelerimiz ,Kredi desteği ilgili detaylı bilgiye Albaraka Türk Nevşehir şubesinden ve Borsamızın www.ntb.org.tr web sitesinden  ulaşabilirler. Albaraka Türk ile yaptığımız protokol anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum dedi. Nevşehir Ticaret Borsası ile Albaraka Türk arasında imzalanan protokol ile borsa üyeleri artık avantajlı kredi fırsatlarından faydalanabilecek. Yapılan anlaşma çerçevesinde borsa üyeleri 1,19 kar oranı  300.000 TL´ye kadar olan finansman ihtiyaçlarını 36 aya varan vadelerle ve uygun faiz oranları ile karşılayabilecek. Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın