NTSO Meclis Başkanı İnce’den hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce ve Topaklı Köyü Muhtarı Kamelya Atıl, kısa süre önce Nevşehir İl Müftülüğüne atanan Ahmet Celalettin Altunkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İnce ve Topaklı Köyü Muhtarı Atıl, İl Müftüsü Altunkaya’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin Nevşehir için hayırlı olması temennisinde..

NTSO Meclis Başkanı İnce’den hayırlı olsun ziyareti
Yazar : Tarih : Okunma : 42 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce ve Topaklı Köyü Muhtarı Kamelya Atıl, kısa süre önce Nevşehir İl Müftülüğüne atanan Ahmet Celalettin Altunkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İnce ve Topaklı Köyü Muhtarı Atıl, İl Müftüsü Altunkaya’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin Nevşehir için hayırlı olması temennisinde bulundular.

Müftü Altunkaya da sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İnce ve Topaklı Köyü Muhtarı Atıl’a teşekkür etti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın