NTSO’dan ihracat amaçlı ürün satışı bilgilendirmesi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğünün ihracat amaçlı ürün satışı konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu. Söz konusu açıklamada; “Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü oluruna istinaden Et ve Süt Kurumu iş yerlerinde ve kurum iş yerlerine bağlı kiralık depolarda bulunan dondurulmuş karkas sığır etleri,..

NTSO’dan ihracat amaçlı ürün satışı bilgilendirmesi
Yazar : Tarih : Okunma : 73 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğünün ihracat amaçlı ürün satışı konusunda bilgilendirmelerde bulunuldu.

Söz konusu açıklamada; “Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü oluruna istinaden Et ve Süt Kurumu iş yerlerinde ve kurum iş yerlerine bağlı kiralık depolarda bulunan dondurulmuş karkas sığır etleri, dondurulmuş parça sığır etleri ile üretilecek olan sığır konservelerin yurt dışına ihraç amaçlı olarak satışı yapılacaktır. Söz konusu satış ile ilgili olarak hazırlanan şartname, teklif mektupları ile geçici teminat bedelleri ekte sunulmuştur. Teklifler ve istenilen evraklar Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:51/b 06530 Yüzüncü Yıl Çankaya/Ankara adresine 09 Ekim 2019 tarihi saat 10.00’a kadar teslim edilmelidir” ifadelerine yer verildi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın