Öğrencilere aşure ikramında bulunuldu

NEVŞEHİR(MHA) Yeni Eğitim-Öğretim döneminin başlamış olması ile birlikte Muharrem Ayı kapsamında gençlere tarihimizin ve kültürel mirasımızın daha iyi tanıtılması amacıyla dinimiz ve kültürümüzde önemli bir yeri olan ve içerisinde önemli tarihi olayların meydana gelmiş olduğu Muharrem Ayı münasebetiyle yurtlarda kalan öğrencilere İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in katılımı ile aşure ikramı yapıldı.  Ünlüer, “Aşure berekettir, paylaşımdır, hoşgörüdür. Bu paylaşım,..

Öğrencilere aşure ikramında bulunuldu
Yazar : Tarih : Okunma : 64 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Yeni Eğitim-Öğretim döneminin başlamış olması ile birlikte Muharrem Ayı kapsamında gençlere tarihimizin ve kültürel mirasımızın daha iyi tanıtılması amacıyla dinimiz ve kültürümüzde önemli bir yeri olan ve içerisinde önemli tarihi olayların meydana gelmiş olduğu Muharrem Ayı münasebetiyle yurtlarda kalan öğrencilere İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in katılımı ile aşure ikramı yapıldı. 

Ünlüer, “Aşure berekettir, paylaşımdır, hoşgörüdür. Bu paylaşım, hoşgörü ve ağız tadımız ülkemizin dört bir köşesine riayet etmesini dileriz hepinize afiyet olsun” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın