Öğrencilere önemli tavsiyelerde de bulundu

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulunu ziyaret etti. Okul bahçesinde Beden eğitimi dersinde olan öğrencilerle kısa süreli sohbet edip futbol oynayan Özdemir ardından sınıflara geçti. 8. Sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Savaş Özdemir; öğrencilere önlerindeki süreçte düzenli, planlı ve disiplinli çalışmaları gerektiğini öğretmenlerinin tavsiyelerini dikkate almaları gerektiğini vurguladı. Kitap okumanın..

Öğrencilere önemli tavsiyelerde de bulundu
Yazar : Tarih : Okunma : 74 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulunu ziyaret etti.

Okul bahçesinde Beden eğitimi dersinde olan öğrencilerle kısa süreli sohbet edip futbol oynayan Özdemir ardından sınıflara geçti.

8. Sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Savaş Özdemir; öğrencilere önlerindeki süreçte düzenli, planlı ve disiplinli çalışmaları gerektiğini öğretmenlerinin tavsiyelerini dikkate almaları gerektiğini vurguladı.

Kitap okumanın ve sosyal sportif faaliyetlere katılmanın asla ihmal edilmemesi gereken etkinlikler olduğunun altını çizen Özdemir sonrasında öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın