Ömer Ay adaylığını resmen açıkladı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti’de önümüzdeki hafta sonunda yapılması planlanan il kongresi öncesinde aday olup olmayacağı merak edilen Ömer Ay adaylığını resmen açıkladı. İYİ Partinin Nevşehir beklenildiği kadar gelişemediğini ve partiyi yeniden toparlayarak gelişmesini sağlamak amacıyla il başkanlığına aday olduğunu belirten Ömer Ay, “05 Temmuz 2020 Pazar günü Saat 12.00’de yapılacak olan Partimizin 2.ci Olağan il kongresinde il başkanlığına..

Ömer Ay adaylığını resmen açıkladı
Yazar : Tarih : Okunma : 61 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti’de önümüzdeki hafta sonunda yapılması planlanan il kongresi öncesinde aday olup olmayacağı merak edilen Ömer Ay adaylığını resmen açıkladı.

İYİ Partinin Nevşehir beklenildiği kadar gelişemediğini ve partiyi yeniden toparlayarak gelişmesini sağlamak amacıyla il başkanlığına aday olduğunu belirten Ömer Ay, “05 Temmuz 2020 Pazar günü Saat 12.00’de yapılacak olan Partimizin 2.ci Olağan il kongresinde il başkanlığına adayım. İYİ Parti Nevşehir’de beklenen ve özlenilen ölçüde gelişmedi. Bir türlü istediğimiz ölçüde toparlanamadı. Ben Partimizi toparlamak, bayrağımızı çıkarabileceğimiz en yüksek noktaya çıkarmak için bu göreve aday oldum. Ben 50 Yıldır memleket ve insanlarımızın meseleleriyle uğraşan birisiyim. Şairin söylediği gibi “Ben Milletim uğruna adamışım kendimi, bir doğrunun imanı bin eğriyi düzeltir. Zulüm Azrail olsa bile hakkı tutacağım. Mukaddes davalarda ölüm bile güzeldir” şiarınca yola çıkmış birisiyim. Milletimize hizmet etmek istiyorum. Şu anda ülkemizde Ak Parti iktidarı yorulmuştur ve yıpranmıştır. Milletimize vaat edeceği hiç bir şey kalmamıştır. Türkiye’nin umudu İYİ Partidir. Çünkü CHP büyüyememektedir. İYİ Parti Türkiye’nin önünü açacaktır. Otokrasiden demokrasiye dönüşü, güçlendirilmiş ve iyileştirilmiş bir Parlamenter sisteme dönüşü, hukuk devletine dönüşü İYİ Parti sağlayacaktır. Nevşehir’de de oldukça iddialıyız” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın