Onların hayatını kolaylaştırmak hepimizin görevi

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, engellilerin toplumda söz sahibi olabilmeleri için herkesin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesi gerektiğine dikkat çekti. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, “Engelli kardeşlerimize ihtiyaç duydukları anda yardım elini uzatmak, teşvik etmek, gayretlerini takdir etmek, sorunlarının çözümünde destek olmak ve her..

Onların hayatını kolaylaştırmak hepimizin görevi
Yazar : Tarih : Okunma : 49 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, engellilerin toplumda söz sahibi olabilmeleri için herkesin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesi gerektiğine dikkat çekti.
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Ali Karaaslan, “Engelli kardeşlerimize ihtiyaç duydukları anda yardım elini uzatmak, teşvik etmek, gayretlerini takdir etmek, sorunlarının çözümünde destek olmak ve her adımda onların yanında olarak hayatlarını kolaylaştırmak hepimizin görevidir. Engelli kardeşlerimizin toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Bu düşüncelerle Engelliler Haftasının toplumsal farkındalığı ve hassasiyeti arttırmasını temenni ediyor, tüm engelli kardeşlerime ve ailelerine sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyor, sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın