Öz deresinde çevre düzenleme çalışmaları sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Belediyesi tarafından 2019 yılında başlanılan Öz Deresi Çevre Düzenleme çalışmaları bu yıl da devam ediyor. Proje kapsamında öz deresinin çevresine yürüyüş ve bisiklet yolları, spor ve dinlenme alanları, sahne ve oyun alanı ve yeşil alanlar yapılacak. Proje kapsamında öz deresi çevresinin aydınlatma işlerinin alt ve üst yapı çalışmaları bitirilerek ışıklandırılmış ve lambalar yakıldı. Projenin..

Öz deresinde çevre düzenleme çalışmaları sürüyor
Yazar : Tarih : Okunma : 40 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Belediyesi tarafından 2019 yılında başlanılan Öz Deresi Çevre Düzenleme çalışmaları bu yıl da devam ediyor. Proje kapsamında öz deresinin çevresine yürüyüş ve bisiklet yolları, spor ve dinlenme alanları, sahne ve oyun alanı ve yeşil alanlar yapılacak.

Proje kapsamında öz deresi çevresinin aydınlatma işlerinin alt ve üst yapı çalışmaları bitirilerek ışıklandırılmış ve lambalar yakıldı.

Projenin Bahçeli Mahallesinde kalan öz deresinin alt yapı çalışmaları bitirilmiş, yukarı Mahallesinde kalan öz deresinin alt yapı çalışmalarının ihalesi yapılmış ve önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacak.

Projenin bu yıl içerisinde bitirilerek hizmete açılması planlanmakta.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın