Pandemi şoför esnafımızı çok olumsuz etkiledi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Pandemi sürecinin şoför esnafını çok ciddi manada etkilediğini belirtti. Bu süreçten en çok etkilenen okulların tatil edilmesiyle birlikte öğrenci servisleri olduğunu söyleyen Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Servislerin Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında hiç iş yapamadıklarını dile getirdi. Süreçte ticari taksilerinde büyük..

Pandemi şoför esnafımızı çok olumsuz etkiledi
Yazar : Tarih : Okunma : 35 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Pandemi sürecinin şoför esnafını çok ciddi manada etkilediğini belirtti.

Bu süreçten en çok etkilenen okulların tatil edilmesiyle birlikte öğrenci servisleri olduğunu söyleyen Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Servislerin Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında hiç iş yapamadıklarını dile getirdi.

Süreçte ticari taksilerinde büyük bir kayba uğradığını ifade eden Oda Başkanı Düzgün, şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin de salgın süresince sosyal mesafe kurallarına uymak adına % 50 yolcu almak durumunda kaldığını ve şehir içi yolcu taşımacılığında da ekonomik kaybın büyük olduğunu söyledi.

İnsan sağlığından daha önemli bir olmadığını yaşanan bu sürecin çok ciddi manada ortaya koyduğunu ifade eden Başkan Mustafa Düzgün, ülkemiz ve Nevşehir’de sürecin bir an önce sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını dört gözle beklediklerini de sözlerine ekledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın