Pazarcılardan örnek davranış

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli pazarcılar Barış Pınarı Harekatının Ülkemiz ve dünya mazlumları için başarıyla sonuçlanması temennisinde bulunurken, Mehmetçik Vakfına bağışta bulunacak. Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve Pazarcı esnafı aldıkları kararla bir tezgahın gelirini Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı aldı. Oda Başkanı Özmen, “Cumhurbaşkanımız, Baş komutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuyla birlikte sınırımızda bir terör devleti..

Pazarcılardan örnek davranış
Yazar : Tarih : Okunma : 123 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli pazarcılar Barış Pınarı Harekatının Ülkemiz ve dünya mazlumları için başarıyla sonuçlanması temennisinde bulunurken, Mehmetçik Vakfına bağışta bulunacak.

Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen ve Pazarcı esnafı aldıkları kararla bir tezgahın gelirini Mehmetçik Vakfına bağışlama kararı aldı.

Oda Başkanı Özmen, “Cumhurbaşkanımız, Baş komutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuyla birlikte sınırımızda bir terör devleti kurulmasın diye başlatılan Barış Pınarı harekatına Nevşehirli Pazarcılar olarak sonuna kadar destek veriyoruz. Bu anlamda bir tezgahımızdan elde edilecek geliri Mehmetçik Vakfımıza bağışlayacağız” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın