Pınarbaşı, “Milletçe sabır edip salgını hep birlikte yenelim”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Ramazan bayramı kutlama mesajında Milletçe biraz daha sabır edip, salgını hep birlikte yenelim çağrısında da bulundu. Birlik Başkanı Pınarbaşı, “Korona Virüs tedbirleri nedeniyle esnaf ve sanatkarımızın sıkıntılı günler geçirdiği bir sürecin ardından Ramazan ayından sonra bayramının burukta olsa sevincini yaşıyoruz. Burukluğumuzun nedeni sevdiklerimizle kucaklaşıp, tokalaşamamaktır…

Pınarbaşı, “Milletçe sabır edip salgını hep birlikte yenelim”
Yazar : Tarih : Okunma : 15 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Ramazan bayramı kutlama mesajında Milletçe biraz daha sabır edip, salgını hep birlikte yenelim çağrısında da bulundu.

Birlik Başkanı Pınarbaşı, “Korona Virüs tedbirleri nedeniyle esnaf ve sanatkarımızın sıkıntılı günler geçirdiği bir sürecin ardından Ramazan ayından sonra bayramının burukta olsa sevincini yaşıyoruz.

Burukluğumuzun nedeni sevdiklerimizle kucaklaşıp, tokalaşamamaktır. Ancak bu sokağa çıkma kısıtlamasının Ülkemizde bu salgının bir an önce sona erdirilmesi olduğu asla unutulmamalı. Bu vesile ile tüm şehit ailelerimizin, gazilerimizin, Nevşehirli hemşehrilerimin, Esnaf ve Sanatkarımızın, aile ve yakınlarının Mübarek Ramazan bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılar sunarım” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın